قانون جذب و مقاومت ذهن

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  همه افرادی که با قانون جذب کار می کنند باور دارند که انسان هایی قدرتمند هستند و می توانند واقعیت وجودی خود را توسط نیروهای حمایت کننده بیرونی شکل دهند.
  گاهی افراد این باور برعکس را در ذهن خود پرورش می دهند: “ما ناتوان هستیم، زندگی تلخ است، تمام نیروهای بیرونی زندگی ما را تعیین می کنند و ….” .
  نیروهای ناشناخته و خصمانه در جهان وجود دارد. درست است که آینده ناشناخته و گاهی ترسناک به نظر می رسد. اما شما باید همیشه انتظار بهترین ها را داشته باشید. زمانی که با اتفاق بدی مواجه شوید و فکر کنید که امکان بهبود وجود ندارد احتمالا شرایط را خیلی بدتر می کند.
  افراد با انواع فانتزی های ذهنی زندگی می کنند و برای رسیدن به بهترین ها امید دارند اما این دلیل بر این نیست که ناملایمات وجود نداشته باشد.
  یکپارچه سازی باورهای جدید در سیستم ذهنی می تواند به اطمینان خاطر شما کمک کند. و به این ترتیب احساسات خوب و مثبت نهفته شما پررنگ می شوند. ابتدا ممکن است پذیرش این احساسات سخت باشد اما به مرور عمیق تر شده و اگر با آن ها کنار بیایید شواهد آشکار شده بیشتری خواهید دید.

  ادامه مطلب
  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 10 آبان 1396 ساعت: 5:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها